Cloud

Żłobek

Img

W tym wyjątkowym miejscu, dzieci otoczone szacunkiem i miłością, rozwijają się zgodnie ze swoim indywidualnym tempem, w świadomie i z wielką precyzją przygotowanym otoczeniu.

Twoje dziecko będzie w bezpiecznym i wygodnym środowisku, zaprojektowanym tak, aby stymulować jego rozwój we wszystkich obszarach. Program dostosowany jest do potrzeb każdego dziecka, a zajęcia oparte na jego zainteresowaniach.

Zapraszamy dzieci w wieku 1,5 – 3 lata.

W ramach czesnego oferujemy:

 • Międzynarodowy Program Montessori w zakresie edukacji najmłodszych – klasa Toddlers (dzieci w wieku 18-30 miesięcy), w oparciu o najwyższe standardy, wytyczone przez Polski Instytut Montessori przy wykorzystaniu oryginalnych pomocy rozwojowych.
 • Matematyka sensoryczna – “SensorialMath – Start” – realizujemy autorski program stworzony z myślą o najmłodszych, dzięki któremu poprzez aktywne działanie, sensoryczne doświadczenia, w sposób atrakcyjny i przyjemny dziecko pozna matematykę – Królową Nauk.
 • Język angielski – nauka języków obcych jest najskuteczniejsza, gdy prowadzi się ją już od pierwszych miesięcy życia. Nasz Program oparty jest na modelu najlepszych praktyk edukacyjnych dla najmłodszych i stanowi prawdziwą interaktywną przygodę.
 • Zajęcia sensoplastyczne – edukacja plastyczna, która wpływa na stymulację wszystkich zmysłów i optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory, budujemy połączenia nerwowe w mózgu. Wpływa również na rozwój poznawczy, rozwój mowy, małą motorykę i równowagę emocjonalną. Zajęcia opierają się na wykorzystaniu technik arteterapeutycznych, przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych produktów.
 • Zajęcia muzyczne “Ogród Muzyki” – unikatowe zajęcia umuzykalniające, które wprowadzają w świat dźwięków poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe, grę na instrumentach, naukę piosenek, rozwój słuchu i wrażliwości muzycznej dziecka.
 • Warsztaty “Mały Kuchcik” – to warsztat dla najmłodszych, który pomaga rozwijać zmysł kulinarny. Dzieci w sposób atrakcyjny, poprzez doświadczenie wszystkimi zmysłami, poznają sekrety kuchni, jej zapachy, kształty, temperaturę i kolory. Dążymy do samodzielnego radzenia sobie przy nakrywaniu stołu, przygotowaniu i spożywaniu posiłku, jak również wyrabiamy nawyk sprzątania po pracy.
 • Zajęcia ruchowe – są bardzo ważnym elementem naszej pracy. Rozumiemy, że rozwijając sprawność fizyczną dziecka, jak wykazują badania, również rozwijamy sprawność intelektualną, czyli dobrą koncentrację, pamięć oraz szybkie kojarzenie.
 • Plac zabawcodzienne wyjścia na świeże powietrze, gdzie dzieci mogą do woli wyszaleć się na przedszkolnym placu zabaw. Huśtawki, urządzenia do wspinaczki, karuzela, tego typu sprzęty nie tylko rozwijają sprawność i motorykę, ale także pozwalają integrować się z rówieśnikami.
 • Magnoliowy ogród i sad – praca w ogrodzie, kontakt z naturą jest niezwykle ważnym elementem naszej misji. Dzieci każdego dnia przebywają w ogrodzie, gdzie mogą pielęgnować kwiaty, sadzić warzywa, zbierać je i spożywać odpowiednio przygotowane. Nauka i wychowanie poprzez pracę w bliskości z naturą kształcą odwagę, mocny charakter oraz praktyczne umiejętności. Kontakt z przyrodą wpływa również na rozwój procesów poznawczych i kształcenie wrażliwości dziecka.
 • Opiekę psychologiczną.

Czesne

Opłata stała: 1200 zł za miesiąc

Opłata żywieniowa – 13 zł za każdy dzień obecności dziecka

Opłata roczna – 300 zł (płatna we wrześniu)

Opłata rezerwacyjna – 1000 zł (płatna przy podpisaniu umowy na poczet pierwszego czesnego)

Zniżka dla rodzeństwa – 100 zł na drugie i kolejne dziecko

Zapisy

 1. Spotkanie. Zapraszamy Rodziców na spotkanie, podczas którego wzajemnie się poznamy i porozmawiamy o tym, co dla państwa ważne. Zadzwoń lub napisz do nas, by umówić się na spotkanie.
 2. Karta zgłoszenia. Prosimy o przesłanie wypełnionej karty na e-mail.
 3. Dokumenty. Po otrzymaniu karty zgłoszenia przesyłamy dokumenty. Prosimy o zapoznanie się. 
 4. Podpisanie umowy. Podpisujemy umowę cywilno-prawną i prosimy o uiszczenie opłaty wstępnej.
 5. Adaptacja. Umawiamy się na adaptację.