Cloud

Zajęcia dodatkowe

Img

Wspólnie z rodzinami

Oferta zajęć dodatkowych

Dbając o wszechstronny rozwój dziecka, stworzyliśmy pakiet zajęć, które ubogacą nasz program, będą radością tworzenia, poznawania nowych możliwości a także miejscem realizacji pasji.

 • img
  img
  Szkoła baletowa

  Stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko wejdzie w świat teatru, baśni i przygody. Balet poprzez ruch w połączeniu z muzyką kształtuje prawidłową postawę ciała, uczy gracji i wrażliwości muzycznej. To również doskonałe miejsce na wzmocnienie mięśni oraz rozwinięcie koordynacji ruchowej. Zajęcia prowadzą profesjonalni tancerze baletu.

 • img
  img
  Gra na pianinie

  Gra na pianinie, to zajęcia, które budują inteligencję, kreatywność, uczą systematyczności i wrażliwości na sztukę, a także pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Muzyka pozwala wyciszyć się i zrelaksować. Dzieci szybciej też opanowują umiejętność płynnego czytania i rzadziej stwierdza się u nich dysleksję. Wymagająca intensywnej pracy obu rąk gra na fortepianie aktywuje pracę obu półkul mózgowych.

 • img
  img
  Szkoła tańca

  Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych – zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego 3-6 latków i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych. Poprzez te zajęcia kształtujemy także poprawną postawę, która jest podstawą do rozwijania w przyszłości innych technik tańca. Dziecko w trakcie trwania zajęć uczy się płynności, gracji oraz estetyki ruchu, zręczności, dyscypliny i koncentracji. Zajęcia prowadzą instruktorzy tańca towarzyskiego.

 • img
  img
  Piłka nożna

  Gra w piłkę nożną jest znakomitą formą aktywności. Rozładowuje niespożyte pokłady energii, jakie tkwią w każdym dziecku. W czasie treningu młodzi piłkarze biegają, skaczą, ścigają się między przeszkodami. Podczas takich intensywnych aktywności organizm dziecka pobiera zwiększone ilości tlenu, co wzmacnia płuca i serce, a także sprawia, że wszystkie narządy zostają odpowiednio dotlenione. Regularna gra w piłkę poprawi, więc zdolność koncentracji i jakość snu, a także wpłynie na lepsze zapamiętywanie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska zapewnia prowadzenie treningów na wysokim poziomie, co warunkuje prawidłowy rozwój dzieci.

 • img
  img
  Gra na bębnach afrykańskich

  Zajęcia, na których nie brakuje zabaw rytmicznych i koordynacyjno-ruchowych oraz nauki gry, mają na celu przybliżenie kultury krajów, w których te instrumenty pełnią ważną społeczną rolę. Rozbudzając zamiłowanie do wspólnego muzykowania, pomagają się zrelaksować i odprężyć. Instrument szczególnie polecany dla dzieci, wspaniale rozwija nie tylko ruchy motoryczne rąk i dłoni, ale też rozwija połączenia między prawą i lewą półkulą mózgu, co pozytywnie wpływa na kreatywność i proces uczenia się.

 • img
  img
  Zajęcia sportowe z piłkami

  Program realizowany w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, został stworzony w celu zapoznania dzieci z szeroko rozumianą kulturą fizyczną. Zajęcia mają na celu pierwszy kontakt dziecka z wychowaniem fizycznym zarówno w ujęciu zabawy, zajęć sportowych jak i szerzej, w przygotowaniu dziecka pod względem mentalnym do współpracy w drużynie oraz wpojenia zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Pliki dla rodziców

Podręcznik dla rodziców zapewnia nowym rodzicom zrozumienie misji, filozofii, zasad i procedur stosowanych w naszym centrum.