Cloud

Zajęcia dodatkowe

Wspólnie z rodzinami

Oferta zajęć dodatkowych

Dbając o wszechstronny rozwój dziecka, stworzyliśmy pakiet zajęć, które ubogacą nasz program, będą radością tworzenia, poznawania nowych możliwości a także miejscem realizacji pasji.

 • img
  img
  Angielski

  Dbamy o rozwój komunikacji w języku obcym na etapie naturalnej chłonności języków. Język angielski w przedszkolu odbywa się 2 razy w tygodniu. Współpracujemy z British Council, aby zapewnić naszym dzieciom najwyższy, światowy poziom wczesnej nauki języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób dostosowany do wieku przedszkolaków i są bezpłatne.

 • img
  img
  Rytmika

  Unikatowe zajęcia umuzykalniające, które wprowadzają w świat dźwięków poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe, grę na instrumentach, naukę piosenek, rozwój słuchu i wrażliwości muzycznej dziecka przy zastosowaniu specjalistycznych materiałów montessoriańskich. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są bezpłatne.

 • img
  img
  Zajęcia sportowe z piłkami

  Program realizowany w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, został stworzony w celu zapoznania dzieci z szeroko rozumianą kulturą fizyczną. Zajęcia mają na celu pierwszy kontakt dziecka z wychowaniem fizycznym zarówno w ujęciu zabawy, zajęć sportowych jak i szerzej, w przygotowaniu dziecka pod względem mentalnym do współpracy w drużynie oraz wpojenia zasad zdrowej rywalizacji sportowej. Zajęcia prowadzone są przez kadrę Przedszkoliady: http://www.przedszkoliada.pl/

 • img
  img
  Zajęcia taneczne

  DanceUp! Przedszkole to innowacyjne zajęcia taneczne tworzone przez profesjonalistów z dziedzin tańca towarzyskiego, j. angielskiego, dietetyki i savoir vivre. To zabawa oraz animacje taneczne oparte na autorskim programie, który łączy gimnastykę, muzykę, taniec i śpiew. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego 3-6 latków.teatr ze Zajęcia w pełni angażują dzieci i rozwijają je wszechstronnie. W ramach zajęć otrzymają Państwo dostęp do platformy, która umożliwia świetną zabawę również w domu. https://www.kapitandanceup.pl/

 • img
  img
  Gimnastyka ogólnorozwojowa

  Doskonała forma aktywności odpowiadająca na dziecięcą potrzebę ruchu. Zajęcia rozładowują pokłady energii, tkwiące w dziecku i dotleniają cały organizm. Ćwiczenia poprawiają zdolność koncentracji, zapamiętywania i jakość snu.

 • img
  img
  Teatr

  Raz w miesiącu żłobek i przedszkole odwiedza teatr muzyczny Wilk Art. Spektakle bazują na ciekawych scenariuszach i interakcji z publicznością, rozwijają wyobraźnię i wrażliwość muzyczną małych słuchaczy.