Cloud

Oferta

Img

Naszym celem jest opieka i edukacja

Nasze programy edukacyjne

Nasze ekskluzywne programy nauczania w połączeniu z cyfrowym narzędziem do planowania i ewaluacji osiągnięć, pozwalają nauczycielom tworzyć spersonalizowane doświadczenia edukacyjne zgodne z potrzebami każdego dziecka.

 • 1,5-3 Lat

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Żłobek

  W tym wyjątkowym miejscu, dzieci otoczone szacunkiem i miłością, rozwijają się zgodnie ze swoim indywidualnym tempem, w świadomie i z wielką precyzją przygotowanym otoczeniu.

  Twoje dziecko będzie w bezpiecznym i wygodnym środowisku, zaprojektowanym tak, aby stymulować jego rozwój we wszystkich obszarach. Program dostosowany jest do potrzeb każdego dziecka, a zajęcia oparte na jego zainteresowaniach.

  • Międzynarodowy Program Montessori w zakresie edukacji najmłodszych – klasa Toddlers (dzieci w wieku 18-30 miesięcy), w oparciu o najwyższe standardy, wytyczone przez Polski Instytut Montessori
  • Oferujemy unikatowe, oryginalne pomoce rozwojowe Montessori.
  • Nasi Nauczyciele przygotowani są do pracy Metodą Montessori i podlegają nieustannej ewaluacji.
  • Matematyka sensoryczna – „SensorialMath – Start” – realizujemy autorski program stworzony z myślą o najmłodszych, dzięki któremu poprzez aktywne działanie, sensoryczne doświadczenia, w sposób atrakcyjny i przyjemny dziecko pozna matematykę – Królową Nauk.
  • Język angielski – Nauka języków obcych jest najskuteczniejsza, gdy prowadzi się ją już od pierwszych miesięcy życia. Nasz Program oparty jest na modelu najlepszych praktyk edukacyjnych dla najmłodszych i stanowi prawdziwą interaktywną przygodę.
  • Sensoplastyka® – edukacja plastyczna, która wpływa na stymulację wszystkich zmysłów i optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory, budujemy połączenia nerwowe w mózgu. Wpływa również na rozwój poznawczy, rozwój mowy, małą motorykę i równowagę emocjonalną. Sensoplastyka opiera się także na wykorzystaniu technik arteterapeutycznych, przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych produktów!
  • „Ogród Muzyki” – unikatowe zajęcia umuzykalniające, które wprowadzają w świat dźwięków poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe, grę na instrumentach, naukę piosenek, rozwój słuchu i wrażliwości muzycznej dziecka.
  • „Mały Kuchcik” – ABC kuchni – to warsztat dla najmłodszych, który pomaga rozwijać zmysł kulinarny. Dzieci w sposób atrakcyjny poprzez doświadczenia wszystkimi zmysłami poznają sekrety kuchni, jej zapachy, kształty, temperaturę i kolory. Dążymy do samodzielnego radzenia sobie przy nakrywaniu stołu, przygotowaniu i spożywaniu posiłku, jak również wyrobimy nawyk sprzątania po pracy.
  • Zajęcia ruchowe -„FairPlay – Start”, są bardzo ważnym elementem naszej pracy. Rozumiemy, że rozwijając sprawność fizyczną dziecka, jak wykazują badania, również rozwijamy sprawność intelektualną, czyli dobrą koncentrację, pamięć oraz szybkie kojarzenie.
  • Plac zabaw – wzbogacenie przedszkolnego podwórka o huśtawki, urządzenia do wspinaczki czy karuzelę pozwoli dzieciom do woli wyszaleć się na świeżym powietrzu. Tego typu sprzęty nie tylko rozwijają ich sprawność i motorykę, ale także pozwalają integrować się z rówieśnikami.
  • Magnoliowy Ogród i sad – praca w ogrodzie, kontakt z naturą jest niezwykle ważnym elementem naszej misji. Dzieci każdego dnia przebywają w ogrodzie, gdzie mogą pielęgnować kwiaty, sadzić warzywa, zbierać je i spożywać odpowiednio przygotowane. Nauka i wychowanie poprzez pracę w bliskości z naturą kształcą odwagę, mocny charakter oraz praktyczne umiejętności. Kontakt z przyrodą wpływa również na rozwój procesów poznawczych i kształcenie wrażliwości dziecka.
 • 3-7 Lat

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  Przedszkole

  W naszym Przedszkolu pracujemy pełną Metodą Montessori, w oparciu o najwyższe standardy wytyczone przez Polski Instytut Montessori. Realizujemy Międzynarodowy Program Montessori w zakresie edukacji najmłodszych (3-7), który jest zgodny z podstawą programową i wymaganiami MEN.

  • Oferujemy unikatowe, oryginalne pomoce rozwojowe Montessori w każdej klasie.
  • Język angielski – współpracujemy z British Council, aby zapewnić naszym dzieciom najwyższy, światowy poziom wczesnej nauki języka angielskiego.
  • Matematyka „SensorialMath” – realizujemy autorski program stworzony z myślą o najmłodszych, aby poprzez aktywne działanie i sensoryczne doświadczenia, w sposób atrakcyjny i przyjemny dziecko poznało Królową Nauk.
  • „Akademia Naukowca” to dział programu naszej placówki, który zanurza dzieci w świecie nauki, pozwala poznać prawa przyrody poprzez interaktywne doświadczenia i eksperymenty z różnych dziedzin.
  • Mistrz Kuchni” – warsztaty kulinarne. To cykl zajęć rozłożonych w trybie trzyletnim, które wprowadzają dziecko w niezwykły świat kuchni. Dzieci pracując z prawdziwymi produktami, poznają ich wartości odżywcze, smak, zapach, kolor, a także techniki ich przygotowania i serwowania. Uczymy ponadto zasad savoir-vivre przy stole!
  • Plastyka – zajęcia twórczo-artystyczne, rozwijające kreatywność dziecka, pozwalające wyrazić siebie i własne emocje. Poznawanie świata barw i kształtów za pomocą różnorodnych technik plastycznych. W programie stosujemy elementy arteterapii poprzez działania sensoryczne, mające pobudzić wszystkie zmysły i wzmocnić zmęczony układ nerwowy.
  • Rytmika  unikatowe zajęcia umuzykalniające, które wprowadzają w świat dźwięków poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe, grę na instrumentach, naukę piosenek, rozwój słuchu i wrażliwości muzycznej dziecka przy zastosowaniu specjalistycznych materiałów montessoriańskich!
  • Zajęcia sportowe – FairPlay, są bardzo ważnym elementem naszej pracy. Rozumiemy, że rozwijając sprawność fizyczną dziecka, jak wykazują badania, również rozwijamy sprawność intelektualną, czyli dobrą koncentrację, pamięć oraz szybkie kojarzenie.
  • Plac zabaw – wzbogacenie przedszkolnego podwórka o huśtawki, urządzenia do wspinaczki czy karuzelę pozwoli dzieciom do woli wyszaleć się na świeżym powietrzu. Tego typu sprzęty nie tylko rozwijają ich sprawność i motorykę, ale także pozwalają integrować się z rówieśnikami.
  • Ogród i sad Montessori – praca w ogrodzie, kontakt z naturą jest niezwykle ważnym elementem naszej misji. Dzieci każdego dnia przebywają w ogrodzie, gdzie mogą pielęgnować kwiaty, sadzić warzywa, zbierać je i spożywać odpowiednio przygotowane.  Nauka i wychowanie poprzez pracę w bliskości z naturą kształcą odwagę, mocny charakter oraz praktyczne umiejętności.