Cloud

O nas

Co jest naszą specjalnością

Nasze wartości

 • Misja

  Misją naszego przedszkola jest przygotowanie dziecka do życia, stwarzając mu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, przez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności w oparciu o pedagogikę dr Marii Montessori.

 • Wizja

  Wierzymy, że wczesna edukacja dziecka jest fundamentem jego dalszego rozwoju. Naszym priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą wartością możliwość wzrastania w otoczeniu pełnym szacunku.

 • Filozofia

  Nauka przez doświadczenie
  Indywidualny plan rozwoju
  Obcowanie z przyrodą
  Rozwój przez ruch
  Doświadczanie zmysłami
  Poszanowanie autonomii dziecka
  Towarzysząca obecność

Profesjonalni i ambitni

Nasi nauczyciele - gwarancją sukcesu

Kadrę pedagogiczną Przedszkola Montessori Magnolia tworzą nauczyciele, których pracę wspomagają specjaliści, którzy tworzą zespół do spraw organizowania i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszej placówce. Wśród nich są: psycholog, logopeda, pedagog specjalny, terapeuci a także specjaliści i instruktorzy zajęć.

 • Nasi nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, wymagane przez MEN

 • Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do pracy w systemie pedagogicznym Montessori.

 • Wszyscy nauczyciele i pracownicy swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem służą dobru dziecka, poprzez budowanie przyjaznego otoczenia, w którym każdy człowiek jest indywidualnością, każde dziecko uczy się z własnym tempem rozwoju i zainteresowaniami.

 • Nasz personel podlega ustawicznemu kształceniu i systematycznej ewaluacji, wyróżnia się wysoką etyką zawodową, kreatywnością i pasją w pracy z dziećmi.

Poznaj naszych pracowników

Dedykowani nauczyciele

Nasza kadra jest zaangażowana w tworzenie profesjonalnego otoczenia dla dzieci, zapewniając im możliwość wszechstronnego rozwoju, w celu osiągnięcia niezależności i pewności siebie.

avatar
cloud
Anna Wojciechowska

Dyrektor/Nauczyciel

Z zawodu i pasji jestem Nauczycielką. Posiadam Dyplom Nauczyciela Montessori. W roku 2015 odbyłam staż i szkolenie dla Trenerów Metody Montessori w Houston w Stanach Zjednoczonych. Jako trener metody prowadzę szkolenia dla Nauczycieli i Rodziców, co sprawia mi wiele radości. Wspierając dzieci na drodze ich rozwoju zostałam terapeutą metody Tomatisa® a także prowadzę terapię Integracji Sensorycznej.

avatar
cloud
Anzhela Romanova

Nauczyciel

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej oraz nauczycielem języka angielskiego. Ważnym momentem na drodze rozwoju zawodowego był ukończony Kurs Metody Montessori, który nadał nowy kształt mojej pracy, ukierunkowany na indywidualne wsparcie każdego dziecka i tworzenie otoczenia pełnego akceptacji.

avatar
cloud
Dominika Pietruk

Nauczyciel

Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na kierunku Opiekunka Dziecięca.
Ukończyłam Kurs Montessori i Terapię Zajęciową. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji, a zdobyta wiedza pomaga w odpowiednim opiekowaniu się dziećmi.

 

Rozpalanie iskry geniuszu w każdym dziecku

Specjalnie przygotowane otoczenie

Specjalistyczne pomoce rozwojowe Montessori, w które wyposażone są nasze pracownie, odpowiadają na potrzeby dziecka, wspierają jego samodzielność i koncentrację. Przez aktywne zdobywanie wiedzy, dzieci stają się pogodne i twórcze.
 

Lat doświadczenia
Absolwentów
Pomocy rozwojowych Montessori
m2 powierzchni ogrodu