Cloud

O nas

Co jest naszą specjalnością

Nasze wartości

 • Misja

  Misją naszego przedszkola jest przygotowanie dziecka do życia, stwarzając mu jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, przez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności w oparciu o pedagogikę dr Marii Montessori.

 • Wizja

  Wierzymy, że wczesna edukacja dziecka jest fundamentem jego dalszego rozwoju. Naszym priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą wartością możliwość wzrastania w otoczeniu pełnym szacunku.

 • Filozofia

  Nauka przez doświadczenie
  Indywidualny plan rozwoju
  Obcowanie z przyrodą
  Rozwój przez ruch
  Doświadczanie zmysłami
  Poszanowanie autonomii dziecka
  Towarzysząca obecność

Profesjonalni i ambitni

Nasi nauczyciele - gwarancją sukcesu

Kadrę pedagogiczną Przedszkola Montessori Magnolia tworzą nauczyciele, których pracę wspomagają specjaliści, którzy tworzą zespół do spraw organizowania i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszej placówce. Wśród nich są: psycholog, logopeda, pedagog specjalny, terapeuci a także specjaliści i instruktorzy zajęć.

 • Nasi nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, wymagane przez MEN

 • Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do pracy w systemie pedagogicznym Montessori.

 • Wszyscy nauczyciele i pracownicy swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem służą dobru dziecka, poprzez budowanie przyjaznego otoczenia, w którym każdy człowiek jest indywidualnością, każde dziecko uczy się z własnym tempem rozwoju i zainteresowaniami.

 • Nasz personel podlega ustawicznemu kształceniu i systematycznej ewaluacji, wyróżnia się wysoką etyką zawodową, kreatywnością i pasją w pracy z dziećmi.

Poznaj naszych pracowników

Dedykowani nauczyciele

Nasza kadra jest zaangażowana w tworzenie profesjonalnego otoczenia dla dzieci, zapewniając im możliwość wszechstronnego rozwoju, w celu osiągnięcia niezależności i pewności siebie.

avatar
cloud
Anna Wojciechowska

Założycielka, Nauczycielka

Z zawodu i pasji jestem Nauczycielką. Posiadam Dyplom Nauczyciela Montessori. W roku 2015 odbyłam staż i szkolenie dla Trenerów Metody Montessori w Houston w Stanach Zjednoczonych. Jako trener metody prowadzę szkolenia dla Nauczycieli i Rodziców, co sprawia mi wiele radości. Wspierając dzieci na drodze ich rozwoju zostałam terapeutą metody Tomatisa® a także prowadzę terapię Integracji Sensorycznej.

avatar
cloud
Magdalena Bućko

Nauczycielka

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i Nauczycielem Wczesnej Edukacji Montessori. Podstawą mojej pracy jest dobra komunikacja i empatyczne relacje. Jestem fanką pedagogiki alternatywnej i rozwoju człowieka. Spełniona zawodowo nauczycielka, a także mama dwójki wspaniałych chłopaków i niezłomna marzycielka odległych podróży. Uwielbiam powieści pisarskie, ekranizacje filmowe i turystykę.

avatar
cloud
Monika Wysocka

Nauczycielka

Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej. W pracy cenię sobie współpracę z ludźmi dookoła i swobodę działania. Te dwie wartości stwarzają przestrzeń do realizacji mojego marzenia o towarzyszeniu dzieciom w odkrywaniu świata. Pragnę zachęcać dzieci do podejmowania aktywności poznawczej i odkrywania nieznanego. Bardzo lubię czytać książki i często zapraszam do tego dzieci. Interesuję się kuchnią zwłaszcza polską i włoską.

avatar
cloud
Zuzanna Wojciechowska

Psycholożka

Lubię towarzyszyć w rozwoju. Zależy mi na empatii w relacjach i budowaniu bezpiecznego świata. Chcę wnosić te jakości do naszej Magnolii. 🙂 Jestem mamą, psycholożką, instruktorką harcerską i współzałożycielką szkoły. Ukończyłam Kurs Montessori dzieci w wieku 3-6 lat. Cenię założenia Marii Montessori i Porozumienia bez Przemocy. Lubię czytać książki, patrzeć na niebo i być blisko przyrody.

Rozpalanie iskry geniuszu w każdym dziecku

Specjalnie przygotowane otoczenie

Specjalistyczne pomoce rozwojowe Montessori, w które wyposażone są nasze pracownie, odpowiadają na potrzeby dziecka, wspierają jego samodzielność i koncentrację. Przez aktywne zdobywanie wiedzy, dzieci stają się pogodne i twórcze.
 

Lat doświadczenia
Absolwentów
Pomocy rozwojowych Montessori
m2 powierzchni ogrodu