Cloud

Dla rodziców

Img

Wspólnie z rodzinami

Oferta zajęć dodatkowych

Dbając o wszechstronny rozwój dziecka, stworzyliśmy pakiet zajęć, które ubogacą nasz program, będą radością tworzenia, poznawania nowych możliwości a także miejscem realizacji pasji.

 • img
  img
  Szkoła baletowa

  Stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko wejdzie w świat teatru, baśni i przygody. Balet poprzez ruch w połączeniu z muzyką kształtuje prawidłową postawę ciała, uczy gracji i wrażliwości muzycznej. To również doskonałe miejsce na wzmocnienie mięśni oraz rozwinięcie koordynacji ruchowej. Zajęcia prowadzą profesjonalni tancerze baletu.

 • img
  img
  Gra na pianinie

  Gra na pianinie, to zajęcia, które budują inteligencję, kreatywność, uczą systematyczności i wrażliwości na sztukę, a także pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Muzyka pozwala wyciszyć się i zrelaksować. Dzieci szybciej też opanowują umiejętność płynnego czytania i rzadziej stwierdza się u nich dysleksję. Wymagająca intensywnej pracy obu rąk gra na fortepianie aktywuje pracę obu półkul mózgowych.

 • img
  img
  Szkoła tańca

  Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm i pozna podstawowe kroki taneczne. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych – zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego 3-6 latków i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych. Poprzez te zajęcia kształtujemy także poprawną postawę, która jest podstawą do rozwijania w przyszłości innych technik tańca. Dziecko w trakcie trwania zajęć uczy się płynności, gracji oraz estetyki ruchu, zręczności, dyscypliny i koncentracji. Zajęcia prowadzą instruktorzy tańca towarzyskiego.

 • img
  img
  Piłka nożna

  Gra w piłkę nożną jest znakomitą formą aktywności. Rozładowuje niespożyte pokłady energii, jakie tkwią w każdym dziecku. W czasie treningu młodzi piłkarze biegają, skaczą, ścigają się między przeszkodami. Podczas takich intensywnych aktywności organizm dziecka pobiera zwiększone ilości tlenu, co wzmacnia płuca i serce, a także sprawia, że wszystkie narządy zostają odpowiednio dotlenione. Regularna gra w piłkę poprawi, więc zdolność koncentracji i jakość snu, a także wpłynie na lepsze zapamiętywanie. Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska zapewnia prowadzenie treningów na wysokim poziomie, co warunkuje prawidłowy rozwój dzieci.

 • img
  img
  Gra na bębnach afrykańskich

  Zajęcia, na których nie brakuje zabaw rytmicznych i koordynacyjno-ruchowych oraz nauki gry, mają na celu przybliżenie kultury krajów, w których te instrumenty pełnią ważną społeczną rolę. Rozbudzając zamiłowanie do wspólnego muzykowania, pomagają się zrelaksować i odprężyć. Instrument szczególnie polecany dla dzieci, wspaniale rozwija nie tylko ruchy motoryczne rąk i dłoni, ale też rozwija połączenia między prawą i lewą półkulą mózgu, co pozytywnie wpływa na kreatywność i proces uczenia się.

 • img
  img
  Zajęcia sportowe z piłkami

  Program realizowany w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, został stworzony w celu zapoznania dzieci z szeroko rozumianą kulturą fizyczną. Zajęcia mają na celu pierwszy kontakt dziecka z wychowaniem fizycznym zarówno w ujęciu zabawy, zajęć sportowych jak i szerzej, w przygotowaniu dziecka pod względem mentalnym do współpracy w drużynie oraz wpojenia zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Pliki dla rodziców

Podręcznik dla rodziców zapewnia nowym rodzicom zrozumienie misji, filozofii, zasad i procedur stosowanych w naszym centrum.

Urozmaicone menu

Zróżnicowana dieta to gwarancja zdrowia

Dzieci jedzą dużo świeżych warzyw i owoców, a menu jest starannie przygotowane, tak, aby zaspokajało potrzeby żywieniowe dziecka przedszkolnego. Zachęcamy dzieci do skosztowania różnych potraw, ale żadne dziecko, nie jest zmuszane do jedzenia. Dzieci samodzielnie nakrywają do stołu, nakładają sobie jedzenie i sprzątają po zakończeniu. Dania są podawane w ozdobnych naczyniach – uczymy estetyki stołu, w czasie posiłku dzieci rozmawiają, uczą się dobrych manier i delektują jedzeniem.

Owoce

Warzywa

Zboża