Oferta

Współpraca z British Council

Chcąc zapewnić naszym dzieciom najwyższy światowy poziom wczesnej nauki języka angielskiego zaprosiliśmy do współpracy British Council - instytucję  reprezentującą  Wielką Brytanię, która jest globalnym ekspertem w obszarze języka angielskiego, realizującą działania na sześciu kontynentach, w ponad 100 krajach.

Autorski program British Council wczesnego nauczania Early Years Foundation Stage, gwarantuje, że dzieci uczą się języka angielskiego zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

W British Council rozumie się, że dzieci rozwijają się i odnoszą sukcesy w szkole, kiedy nauka przebiega w sposób interaktywny, angażujący i zawiera elementy zabawy.

W naszym przedszkolu dwujęzycznym traktujemy język angielski nie tylko, jako środek komunikacji i ogólnego rozwoju poznawczego, ale również ma miejsce formalna nauka drugiego języka. W trakcie zajęć edukacyjnych, pobytu z dziećmi na spacerze, w ogrodzie, a także podczas wspólnych posiłków.  Dzieci uczą się przez doświadczenie, zabawę, a także poprzez wcielanie się w role, obserwację otoczenia. Poznają znaczenie słów, zwrotów podczas różnorodnych gier i zabaw oraz poprzez kontakt z dwujęzycznym materiałem edukacyjnym.

Nasi nauczyciele, sale lekcyjne i metody nauczania zachęcają dzieci do eksperymentów językowych, budowania pewności siebie i rozwijania umiejętności komunikowania się w języku obcym. Zapewniamy bezpieczne, wspierające  i stymulujące środowisko do nauki.

Nasz Program oparty jest na modelu najlepszych praktyk edukacyjnych dla najmłodszych i stanowi prawdziwą interaktywną przygodę z nauką, pomagając tym samym dzieciom zdobyć pewność siebie potrzebną do rozumienia i stosowania języka angielskiego.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele specjalizują się w nauczaniu najmłodszych, współpracując z ekspertami British Council. Dzięki nim Twoje dziecko rozwinie nie tylko znajomość języka obcego, ale także umiejętności efektywnego uczenia się. Pomogą również dzieciom budować pozytywne nastawienie do nauki języka angielskiego, pogłębią świadomość międzykulturową, umiejętność pracy w grupie oraz zdolności motoryczne.

Program brytyjski cieszy się ogromną reputacją, jest rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Program zakłada wszechstronną edukację i kładzie nacisk na rozwój osobowości dziecka, poszukiwanie jego talentów, szczególnych umiejętności. Bazuje na jego zainteresowaniach i możliwościach. Wspiera naukę poprzez zadawanie pytań, rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie. 


Program brytyjski dzieli się na następujące etapy: 

Key stages/EtapyAges/Wiek
FOUNDATION STAGE3 - 5
KEY STAGE 15 - 7
KEY STAGE 27 - 11
KEY STAGE 311 - 14
KEY STAGE 414 - 16
KEY STAGE 516 - 18
 • Aktualności

  Rekrutacja do Przedszkola i Żłobka Montessori Magnolia

  Trwa rekrutacja do Przedszkola. Otwarcie już w lutym 2020!

 • Kontakt

  Adres: Przecław 3 [zobacz mapę]
  72-005, Przecław 

  E-mail: montessori.magnolia*!*gmail.com

  Telefon: +48 514 618 020
  Web: www.montessori-magnolia.pl
  Terapia Web: www.terapia-magnolia.pl/

 • Newsletter

  zapisz wypisz

  OK

© 2020 - Centrum Edukacji Montessori Magnolia

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
FACEBOOK_WIDGET2