O nas

 

Zespół Przedszkola Montessori Magnolia

tworzą kreatywne osoby, z wykształceniem pedagogicznym, których myślenie, doświadczenie i podejmowane działania skierowane są na dobro dziecka. Pracujemy w oparciu o pedagogikę Marii Montessori. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, stawiamy je w centrum, otoczone szacunkiem i miłością.

 

Nasza kadra

Agata Łapko

Absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Filologii Angielskiej.  Dyplomowany nauczyciel Montessori - ukończyła kurs Wczesnej Edukacji Montessori organizowany przez Polski Instytut Montessori. Asystent w Polskim Instytucie Montessori. Współprowadzi Kursy Wczesnej Edukacji Montessori przygotowując do pracy przyszłych nauczycieli. W Centrum Edukacji Montessori pracuje na stanowisku zastępcy Dyrektora, nauczyciela Montessori oraz lektora języka angielskiego.

 

Agnieszka Prętczyńska-Jakubowska

Logopeda (dwuletnie Studia Podyplomowe z Logopedii na Uniwersytecie Szczecińskim), Nauczyciel języka polskiego (Filologia Polska, specjalność nauczycielska i bibliotekoznawcza na Uniwersytecie Szczecińskim)

Glottodydaktyk ( Szkoła Glottodydaktyki i Glottoterapii w Gdyni).

"Gimnastyka buzi i języka", którą większość rodziców i dzieci kojarzy z przedszkolną logopedią, jest dla mnie tylko punktem wyjścia w pracy z dziećmi. Wykorzystuję wiedzę logopedyczną i doświadczenie zdobyte na stanowisku nauczyciela języka polskiego w szkole, by dać moim podopiecznym umiejętność sprawnego i precyzyjnego komunikowania się. Dbamy nie tylko o poprawność artykulacyjną i gramatyczną. Podczas naszych spotkań zajmujemy się wszystkim, co pozwala doskonalić umiejętność porozumiewania się. Świat, w którym mówimy do siebie pięknie i z szacunkiem, to jedno z moich marzeń. W pracy wykorzystuję elementy biblioterapii, logorytmiki, glottodydaktyki, a metody zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb dzieci. Moja praca to moje hobby, a moje hobby - to moja praca.

 

                                                                                                        

 

 • Aktualności

  Rekrutacja do Przedszkola Montessori Magnolia

  Rekrutacja do Przedszkola Montessori Magnolia

 • Kontakt

  Adres: ul. Zaściankowa 46 [zobacz mapę]
  71-230, Szczecin
  NIP: 852-259-31-73

  E-mail: montessori.magnolia*!*gmail.com
  Telefon: +48 512 323 815
  Telefon kom.: +48 500 287 353
  Web: www.montessori-magnolia.pl

 • Newsletter

  zapisz wypisz

  OK

© 2019 - Centrum Edukacji Montessori Magnolia

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.